PRODUKTY POLFAMIX

Mieszanki paszowe uzupełniające oraz dodatki paszowe w tej grupie służą do poprawy efektywności odchowu wszystkich gatunków drobiu w warunkach żywienia paszami gospodarskimi oraz paszami pełnoporcjowymi. Stosując je jako dodatek do pasz stosowanych w małych gospodarstwach (Polfamix DG 1-2, W), uzupełniając w ten sposób brakujące witaminy, mikro- i makroelementy, a także aminokwasy, przyczyniają się znacznie do poprawy wzrostu, rozwoju, jak również zdrowotności i produkcyjności utrzymywanego drobiu. W sytuacjach, kiedy jest utrudnione zastosowanie tych dodatków do pasz gospodarskich, możliwe jest podanie w pełni rozpuszczalnych produktów w wodzie do picia: Polfamixów A+Z lub B. Mieszanki mineralne MM-D, Avimix, Biotiderm stosowane do paszy, jak również Polfamixy AD3E, E, B-Compositum podawane do paszy lub wody do picia – stanowią doskonałe uzupełnienie żywienia w sytuacjach niedoborowych poszczególnych witamin i składników mineralnych, zarówno w warunkach produkcji intensywnej, jak i chowu drobiu w małych gospodarstwach.

 

PRODUKTY DOLFOS

Dolmix D jest mieszanką przeznaczoną dla wszystkich gatunków drobiu, w każdym przedziale wiekowym. Szczególnie zalecana dla hodowli przydomowych, w żywieniu metodami tradycyjnymi (pasze gospodarskie). Mieszanka paszowa uzupełniająca mineralna dla kur niosek utrzymywanych w chowie wolnowybiegowym. Mieszanka, która zawiera zestaw dokładnie zbilansowanych witamin, aminokwasów, makro- i mikroelementów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania i produkcyjności niosek. Zawiera muszle ostryg jako jedno ze źródeł wapnia, które powodują dobre wykształcenie i twardość skorup jaj. Dolmix DN podnosi wydajność nieśną, intensyfikuje zabarwienie żółtek, zapobiega wystąpieniu stanów niedoborowych i korzystnie wpływa na ogólną kondycję ptaków.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.