Funaben Plus 02 WS jest środkiem grzybobójczym do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu układowym przeznaczonym do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych przed chorobami grzybowymi. Środek grzybobójczy o działaniu układowym w formie proszku do zaprawiania na mokro: długodziałająca, bardzo skuteczna zaprawa do zbóż, skutecznie chroni zboża przed najpoważniejszymi chorobami okresu wschodów

Opakowania: 0,3 kg, 0,45 kg, 0,9 kg


Funaben T 75 DS/WS jest środkiem grzybobójczym o działaniu kontaktowym w formie proszku do zaprawiania nasion na sucho lub w formie zawiesiny wodnej, przeznaczonym do zwalczania grzybów przenoszonych przez materiał siewny oraz zasiedlających glebę (sprawców powodujących zgorzele siewek). Środek do zaprawiania ziarna przeciwko śnieci cuchnącej i śnieci gładkiej pszenicy ozimej, zgorzeli siewek pszenicy ozimej, rzepaku ozimego i buraka cukrowego oraz zgorzeli siewek warzyw.

Opakowania: 0,2 kg, 0,4 kg, 0,8 kg, 10 kg


Orius extra 02 WS – Środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu systemicznym do zaprawiania w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych ziarna siewnego pszenicy ozimej i jarej przed chorobami grzybowymi.

Opakowania: 0,3 kg

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.