PRODUKTY VILOFOSS

Premiksy, preparaty mlekozastępcze, koncentraty i pasze pełnoporcjowe dla bydła mięsnego, mlecznego oraz cieląt.

Wprowadzenie racjonalnego programu żywienia jest niezwykle ważne i dotyczy to każdego gatunku zwierząt, niezależnie od rasy, płci i pozostałych uwarunkowań.

Prawidłowe żywienie w okresie odchowu zwierząt będzie skutkowało bardzo dobrymi wynikami w dalszych etapach produkcji. I tak w przypadku bydła mlecznego ważne będzie uzyskanie bardzo wysokiej wydajności mlecznej, natomiast wysoki, dzienny przyrost będzie głównym celem opasu bydła mięsnego.

Wszystko to osiągniemy za sprawą intensywnej hodowli oraz nowoczesnej technologii produkcji, które charakteryzują dzisiejsze rolnictwo.

Dzięki dobrze zbilansowanej dawce pokarmowej możemy zapewnić odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju zwierząt, a także podstawę do wysokiej wydajności mlecznej oraz mięsnej.

Odpowiednie żywienie przeżuwaczy warunkuje najważniejsze aspekty produkcji bydła, czyli wydajność produkcyjną oraz zdrowotność stada.

Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu w zakresie tworzenia programów żywieniowych oraz za sprawą bliskiej współpracy z rolnikami, posiadamy wysokie kompetencje oraz specjalistyczną wiedzę, które pomogą dobrać odpowiedni program także na Twojej fermie. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty dopasowane do potrzeb każdego stada, na każdym etapie produkcyjnym.

 

PRODUKTY SANO

Produkty
podstawowe:
DLA KRÓW MLECZNYCH

MLEKO DLA CIELĄT

STARTERY DLA CIELĄT

DLA JAŁÓWEK

DLA OPASÓW

Produkty
dodatkowe:
Produkty
Sano Weterynaria:

 

Dostępność każdego produktu można sprawdzić pod numerem telefonu: 56 678-09-25

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.